Jeśli jesteś przekonany, że tylko doskonałe planowanie przynosi finansowe korzyści, zapraszamy na logistykę.

Co będziesz robił po studiach:

• będziesz zajmował się zarządzaniem, planowaniem oraz przepływem dóbr; cały proces pod Twoją kontrolą będzie przebiegał sprawnie i efektywnie,
    • możesz zostać specjalistą w firmach logistycznych i produkcyjnych,
    • możesz być doradcą w zakresie logistyki oraz w jednostkach publicznych na stanowiskach wymagających kompetencji logistycznych i menadżerskich.

ROZWÓJ W KOŁACH NAUKOWYCH
    Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości oferuje swoim studentom działalność w studenckich kołach naukowych. W Instytucie funkcjonują koła naukowe:

• Koło Naukowe Ekonomiczne
    • Koło Naukowe Menedżerów TOP MANAGER
    • Koło Naukowe Logistyków

Studenci mogą rozwijać w nich swoje zainteresowania naukowe, ucząc się jednocześnie podstaw pracy naukowej i badawczej. Członkowie kół biorą udział w konferencjach naukowych, piszą artykuły i komunikaty, które przedstawiają na konferencjach oraz podczas Festiwalu Nauki Polskiej.

Instytut Nauk o Zarządzaniu i Jakości
    ul. Żytnia 17/19

Co będziesz robił po studiach:

• możesz zostać specjalistą w firmach logistycznych i produkcyjnych,

ROZWÓJ W KOŁACH NAUKOWYCH