Jeśli Twoim mottem jest „jesteś tym, co jesz”, zdecydowanie wybierz kierunek dietetyka!

• będziesz specjalistą z zakresu żywienia człowieka; może zechcesz otworzyć własną poradnię dietetyczną?
    • znajdziesz zatrudnienie w zakładach opieki zdrowotnej, poradniach dietetycznych, zakładach żywienia zbiorowego i zakładach dostarczających pożywienie do szpitali i innych placówek zbiorowego żywienia,
    • będziesz mógł pracować w organizacjach konsumenckich,
    • zdobędziesz wiedzę jak zapobiegać chorobom żywieniowo-zależnym i będziesz mógł to wykorzystać w swojej pracy,
    • będziesz przygotowany do współpracy z firmami produkującymi dietetyczne środki spożywcze i preparaty do leczenia żywieniowego.

Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu
    Instytut Nauk o Zdrowiu