Jeśli chcesz dołączyć do nowoczesnej kadry specjalistów administracji i zarządzania publicznego ten kierunek jest dla Ciebie!
    Zdobędziesz tu wiedzę z zakresu: prawa, politologii, ekonomii, zarządzania i finansów publicznych.

Kierunek administracja daje duże możliwości zatrudnienia:

• przede wszystkim możesz podjąć zatrudnienie w administracji państwowej, samorządowej i prywatnej,
    • możesz realizować się w instytucjach społecznych, kulturalnych i oświatowych,
    • jeśli zamarzą ci się studia prawnicze, zyskujesz świetne podstawy,
    • możesz być sam sobie szefem, zakładając własną działalność gospodarczą,
    • zdobywasz przygotowanie do szeroko pojmowanej działalności społecznej i politycznej.

Dlatego, zastanów się czy masz zdolności kierownicze. Jeśli odpowiedź brzmi "TAK" to administracja jest kierunkiem, który na pewno powinieneś rozważyć podczas wyboru przyszłej ścieżki kariery zawodowej!

ROZWÓJ W KOŁACH NAUKOWYCH
    W kołach naukowych studenci mogą rozwijać swoje zainteresowania naukowe, ucząc się jednocześnie podstaw pracy naukowej i badawczej. Członkowie kół biorą udział w konferencjach naukowych, piszą artykuły i komunikaty, które przedstawiają na konferencjach w Polsce i za granicą. Studenci uczestniczą również w organizowanych przez Uczelnię Dniach Otwartych UPH promując kierunki studiów prowadzone przez Instytut.

• Koło Naukowe Administratywistów
    • Koło Naukowe Prawa Podatkowego
    • Koło Naukowe Samorządowców

Instytut Nauk o Polityce i Administracji